Atrakcje turystyczne w Karpaczu dla każdego. Poznaj ciekawe miejsca na wyjeździe wakacyjnym

Karpacz to wyjątkowe miejsce, które zrzesza sporą liczbę górskich fanów, ale nie tylko. Wczasowicze z pewnością nie narzekają na widoki i krajobrazy w tej miejscowości. Jednak nie samymi górami żyje człowiek. Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Karpaczu? Przedstawiamy specjalnie dla Ciebie miejsca, które warto odwiedzić podczas urlopu wypoczynkowego w stolicy Karkonoszy. Sprawdź, jakie rozrywki możesz zapewnić sobie i swoim najbliższym. Odkryj Karpacz z zupełnie innej strony!

Symboliczne miejsce dla zakochanych. Odwiedź karpacki Młynek Miłości!

Wybierasz się ze swoją drugą połówką na wczasy do Karpacza? To miejsce jest idealne dla Was! Młynek Miłości to fantastyczna atrakcja dla zakochanych. Można przy nim usiąść, zrelaksować się, porozmawiać i wyznać miłość w idealnej scenerii. Młyn został nieco zrekonstruowany. Teraz można śmiało do niego podejść i nacisnąć pompę, która uruchomi strumień wody, spływający wprost do drewnianego koła. To symboliczne miejsce znane jest z licznych legend. Odwiedzając Młyn Miłości, można uatrakcyjnić pobyt w Karpaczu i miło spędzić wieczór ze swoją drugą połówką.

Orientalne atrakcje niedaleko Karpacza. Odkryj Małą Japonię w polskich górach

Poszukujesz czegoś więcej niż górski krajobraz? Wstąp do naszego Ogrodu Japońskiego – Siruwia! To miejsce zostało stworzone w zgodzie z japońską kulturą. Odnajdziesz tutaj charakterystyczne rośliny prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Można tu swobodnie przechadzać się pomiędzy orientalną florą z całą rodziną lub znajomymi. W Małej Japonii odetchniesz od miastowego zgiełku, zrelaksujesz się, odpoczniesz i naładujesz swoje baterie. Jeśli interesują Cię najlepsze a trakcje turystyczne w Karpaczu to znajdziesz je u nas! Mała Japonia to nie tylko wyjątkowy ogród japoński. Nasz kompleks rozrywkowy tworzy również najwyższy park zabaw na Dolnym Śląsku, który został stworzony z myślą o najmłodszych. Dodatkowo miłośnicy kultury wschodu mogą obcować w Małej Japonii ze sztuką i historią, odwiedzając jedno z naszych trzech muzeów. Po dniu pełnym wrażeń zrelaksujesz się kosztując orientalnych smaków w naszej urokliwej kawiarence. Odwiedź nas i baw się dobrze, zapraszamy!

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK