Cudowne atrakcje turystyczne na Dolnym Śląsku. Zobacz, gdzie możesz spędzić czas ze swoimi najbliższymi!

BITWA EPOK – 21 i 22 sierpnia
18 sierpnia 2021
LEGENDY JAPONII – widowisko multimedialne
24 sierpnia 2021

Potrzebujesz nowego, atrakcyjnego miejsca na mapie Dolnego Śląska? Poznaj bliżej opcje, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Każdy z nas pragnie co jakiś czas otrzymać solidny zastrzyk adrenaliny. Również wszyscy okazjonalnie marzymy o indywidualnym miejscu na odpoczynek. Południowo-zachodni region Polski zapewnia to wszystko. Nie daj się nudzie i odkrywaj nowe miejsca! Zwiedzając Dolny Śląsk, można odwiedzić naprawdę magiczne i interesujące miejsca, które przypadną do gustu zarówno młodym, jak i starszym osobom.

Najlepsza rozrywka w stolicy Dolnego Śląska. Poznaj niezwykłą rozrywkę we Wrocławiu

Darmowa rozrywka też może być fantastyczna! Aby odkryć ciekawe miejsca we Wrocławiu trzeba nieco zboczyć z głównej trasy. Mianowicie, dzielnica Brochów skrywa niezwykłą atrakcję – grabowy labirynt. To dość oryginalne i niespotykane miejsce, które jest odpowiednio przystosowane zarówno dla najmłodszych, jak i starszych osób, lubiących prawdziwe przygody. Labirynt powstał w ramach rewitalizacji parku i jest nieodłącznym elementem terenów zielonych na Brochowie. Ta rozrywka to prawdziwa łamigłówka . Ciekawym obszarem zielonym na terenie Wrocławia jest również Park Szczytniki, który słynie z bujnej roślinności i sporej przestrzeni przeznaczonej do aktywnego wypoczynku. W tym miejscu można się również zrelaksować i odprężyć, a dzięki dogodnej lokalizacji, dojazd niezależnie od części Wrocławia nie powinien sprawić najmniejszego kłopotu. Odpoczywaj na łonie natury w wyjątkowy sposób.

Mała Japonia w naszym kraju! Poznaj niezwykły zakątek na terenie Dolnego Śląska

Odkrywając tereny tego województwa, można natknąć się na naprawdę malownicze miejsca. Jednym z nich jest nasz oryginalny Ogród Japoński – Siruwia, położony u podnóża Karkonoszy. Czekają tu na Ciebie wspaniale atrakcje. Sceneria stworzona w stylu japońskim umożliwi Ci zrelaksowanie się i głębokie odprężenie. Oprócz tego, organizujemy różne wydarzenia ściśle związane z kulturą i tradycją Japonii, aby każdy mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat tego kraju.

Z myślą o naszych najmłodszych turystach, stworzyliśmy najwyższy park zabaw na Dolnym Śląsku. W Ogrodzie Japońskim Siruwia czeka na Ciebie także wspaniała rozrywka w naszym autorskim Muzeum „Samuraj – Rycerz dawnej Japonii”. Atrakcje turystyczne na Dolnym Śląsku są bardzo różnorodne. W tym regionie każdy znajdzie coś dla siebie. A Ty nie zwlekaj i wstąp do naszej japońskiej niszy i zapoznaj się z elementami kultury kraju Kwitnącej Wiśni.

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK