Cudowne atrakcje turystyczne na Dolnym Śląsku. Zobacz, gdzie możesz spędzić czas ze swoimi najbliższymi!

Potrzebujesz nowego, atrakcyjnego miejsca na mapie Dolnego Śląska? Poznaj bliżej opcje, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Każdy z nas pragnie co jakiś czas otrzymać solidny zastrzyk adrenaliny. Również wszyscy okazjonalnie marzymy o indywidualnym miejscu na odpoczynek. Południowo-zachodni region Polski zapewnia to wszystko. Nie daj się nudzie i odkrywaj nowe miejsca! Zwiedzając Dolny Śląsk, można odwiedzić naprawdę magiczne i interesujące miejsca, które przypadną do gustu zarówno młodym, jak i starszym osobom.

Najlepsza rozrywka w stolicy Dolnego Śląska. Poznaj niezwykłą rozrywkę we Wrocławiu

Darmowa rozrywka też może być fantastyczna! Aby odkryć ciekawe miejsca we Wrocławiu trzeba nieco zboczyć z głównej trasy. Mianowicie, dzielnica Brochów skrywa niezwykłą atrakcję – grabowy labirynt. To dość oryginalne i niespotykane miejsce, które jest odpowiednio przystosowane zarówno dla najmłodszych, jak i starszych osób, lubiących prawdziwe przygody. Labirynt powstał w ramach rewitalizacji parku i jest nieodłącznym elementem terenów zielonych na Brochowie. Ta rozrywka to prawdziwa łamigłówka . Ciekawym obszarem zielonym na terenie Wrocławia jest również Park Szczytniki, który słynie z bujnej roślinności i sporej przestrzeni przeznaczonej do aktywnego wypoczynku. W tym miejscu można się również zrelaksować i odprężyć, a dzięki dogodnej lokalizacji, dojazd niezależnie od części Wrocławia nie powinien sprawić najmniejszego kłopotu. Odpoczywaj na łonie natury w wyjątkowy sposób.

Mała Japonia w naszym kraju! Poznaj niezwykły zakątek na terenie Dolnego Śląska

Odkrywając tereny tego województwa, można natknąć się na naprawdę malownicze miejsca. Jednym z nich jest nasz oryginalny Ogród Japoński – Siruwia, położony u podnóża Karkonoszy. Czekają tu na Ciebie wspaniale atrakcje. Sceneria stworzona w stylu japońskim umożliwi Ci zrelaksowanie się i głębokie odprężenie. Oprócz tego, organizujemy różne wydarzenia ściśle związane z kulturą i tradycją Japonii, aby każdy mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat tego kraju.

Z myślą o naszych najmłodszych turystach, stworzyliśmy najwyższy park zabaw na Dolnym Śląsku. W Ogrodzie Japońskim Siruwia czeka na Ciebie także wspaniała rozrywka w naszym autorskim Muzeum „Samuraj – Rycerz dawnej Japonii”. Atrakcje turystyczne na Dolnym Śląsku są bardzo różnorodne. W tym regionie każdy znajdzie coś dla siebie. A Ty nie zwlekaj i wstąp do naszej japońskiej niszy i zapoznaj się z elementami kultury kraju Kwitnącej Wiśni.

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK