Odkryj urok Małej Japonii

Witajcie w Małej Japonii, naszym urokliwym zakątku, gdzie harmonia i spokój Japonii rozkwitają niezależnie od pory roku. Zapraszamy Was do odwiedzin tego niezwykłego miejsca, które jest świadectwem piękna i filozofii życia, jakie oferuje kultura Kraju Kwitnącej Wiśni.

Ogród Japoński dostępny każdego dnia

“Mała Japonia” to nie tylko nazwa – to obietnica podróży do świata, gdzie natura współgra z tradycją. Nasz ogród jest otwarty codziennie od 10:00 do 15:00, oferując odwiedzającym możliwość zanurzenia się w pięknie japońskiego krajobrazu, który zmienia się razem z porami roku.

Sklepik Kyoto Selection

Podczas wizyty w Małej Japonii, nie można przeoczyć sklepiku Kyoto Selection. To tu, w sercu naszego ogrodu, znajdziecie kolekcję przedmiotów, które łączą w sobie duszę i estetykę Japonii. Każdy produkt, od tradycyjnych japońskich artykułów spożywczych po ręcznie wykonane przedmioty, został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić Wam autentyczne doświadczenie.

Zapraszamy przez Cały Rok!

Nie ma potrzeby czekać na specjalną okazję, aby odwiedzić Małą Japonię. Każda pora roku jest idealna, aby doświadczyć jej uroku. Bilety można rezerwować online, a nasi pracownicy są zawsze gotowi, aby pomóc Wam w odkrywaniu sekretów naszego ogrodu.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga i śledzenia aktualności, gdzie dzielimy się nie tylko informacjami o nadchodzących wydarzeniach, ale również ciekawostkami o japońskiej kulturze i naturze.

Do zobaczenia w Małej Japonii – miejscu, gdzie Japonia jest zawsze blisko!

Kup bilet >>

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK