BĘBNY TAIKO

Festiwal BĘBNY TAIKO w Małej Japonii!

Niezwykłe koncerty „Gejsza-art’s Drummers” w sobotę 31 lipca i w niedzielę 1 sierpnia w godzinach: 12:00; 13:00; 14:00; 15:00 oraz 17:00; 18:00.

Grupę „Gejsza-art’s Drummers” tworzą perkusiści, absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie, muzycy znani na arenie krajowej i zagranicznej.

Tradycyjne bębny taiko używane są w Japonii od wieków. W przeszłości dźwięk bębnów taiko służył do wydawania komend i koordynacji działań wojennych. Bębny wykorzystywane były również w muzyce dworskiej oraz w świątyniach buddyjskich. Obecnie bębny taiko są niezwykle popularne jako zespołowe występy bębniarzy kumi-daiko. Styl ten powstał stosunkowo niedawno w latach 50. XX wieku i stał się wielkim światowym hitem. Dynamiczny i porywając występ zespołu bębniarzy  to niezapomniane przeżycie i okazja na spotkanie ze współczesną odmianą tradycyjnej muzyki i sztuki japońskiej.

Festiwalowe ceny biletów obejmują występy bębniarzy oraz wszystkie atrakcje Małej Japonii:  bilet normalny – 55 zł i bilet ulgowy/senior – 45 zł.

Bilety do nabycia w kasie Małej Japonii.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z muzyką japońską 31 lipca i 1 sierpnia!

Film do pobrania – BĘBNY TAIKO:
https://drive.google.com/file/d/1kWtNdWc7eqoMrc3RIJkJWYOgrQMW89cV/view?usp=sharing

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK