Bitwa EPOK

Co by się stało gdyby drakkary Harolda Srogiego dobiły do wybrzeży feudalnej Japonii i napotkały japońskich wojowników? Dowiemy się tego podczas niesamowitej, weekendowej atrakcji w Małej Japonii, czyli Bitwy Epok.
Zastanawialiście się kiedyś – kto wygrałby taki pojedynek? Krwawy wiking, czy zabójczy samuraj? Wojownik spod wschodzącego słońca, czy słońca przyobleczonego w lodową koronę?
Odpowiedź na te intrygujące pytania znajdziecie Państwo podczas wyjątkowych pokazów, które odbędą się tylko i wyłącznie w weekend 5 i 6 czerwca. Podczas każdej rundy obchodu przez nasz Ogród zobaczą Państwo najpierw walkę między wikingami, później między samurajami. Zwycięzcy pojedynków zmierzą się ze sobą w krwawej walce, której rozstrzygnięcie oznajmi sędzia walk rycerskich!
To nie będą inscenizowane scenki! To dwaj prawdziwi wojownicy, którzy skrzyżują wikiński miecz Ulfberht z japońską kataną. Nie wiemy kto wygra, gdyż każdy pojedynek będzie wyjątkowy i nieprzewidywalny.
Podczas finałowego pojedynku potężne projektory ognia stworzą ponad 10 metrowe strumienie ognia, aby nadać temu wydarzeniu iście epicką oprawę.
Dodatkowo obejrzeć będą mogli Państwo obóz samurajów i wikingów oraz zobaczyć wyjątkowe przedmioty, które na ten czas uzupełnią zbiory naszego Muzeum.
Kulminacyjnym punktem programu dziennego BITWY EPOK będą, odgrywane dwa razy dziennie, inscenizowane scenki z podkładem dźwiękowym.  W scenkach historycznych przedstawiona zostanie historia Harolda Srogiego, który przez przypadek dobił do brzegu wyspy Kuszimy i napotkał samurajski patrol.
Całość eventu będzie prowadzona przez profesjonalnego konferansjera, który wygłosi również ciekawe prelekcje  na temat historii Japonii.

Serdecznie zapraszamy!

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM BITWY EPOK

I. Pokazy 5 i 6 czerwca odbywać się będą co godzinę w terminach: 11:40;12:40;13:40;14:40;15:40;16:40; 17:40; 18:40. Na miejsce pokazu grupę zaprowadzi nasz przewodnik (po zwiedzeniu Ogrodu Siruwia).

W każdym pokazie zaprezentowany zostanie:

– pojedynek na zasadach rycerskich wiking kontra wiking;

– pojedynek samuraj kontra samuraj;

– walka samuraja z wikingiem – walka finałowa z pokazem maszyn ogniowych w tle;

– pokaz cięcia mat za pomocą miecza japońskiego;

– pogadanka na temat japońskiej broni – pokaz japońskiej i wikińskiej broni;

II.  Dwa razy dziennie dodatkowa atrakcja – kulminacja BITWY EPOK, czyli scenka historyczna z podkładem dźwiękowym odbędzie się o godz. 14:00 i 16:00 (w sobotę 5 czerwca i w niedzielę 6 czerwca)

Jest to historia Haralda Srogiego, który przez przypadek dobił do brzegu wyspy Kuszimy i napotkał samurajski patrol…. . Walka grupy samurajów z grupą wikingów z niesamowitym, klimatycznym scenariuszem i pokazem maszyn ogniowych.

CENY BILETÓW OBOWIAZUJĄCE  5 i 6 CZERWCA

UWAGA! 5 i 6 czerwca obowiązują SPECJALNE ceny biletów wstępu, które obejmują również całe wydarzenie BITWA EPOK: 45 zł bilet normalny i 39 zł bilet ulgowy/senior.

 5 i 6 czerwca nie ma możliwości wstępu i zwiedzania Małej Japonii po cenach ustalonych na naszej stronie internetowej.  Za utrudnienia przepraszamy.

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK