JAPOŃSKI Dzień Dziecka KODOMO-NO HI 3-4 CZERWCA

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka KODOMO-NO HI

Nie tylko najmłodsi z wytęsknieniem czekają na ten dzień, który kojarzy się z radością, prezentami i niespodziankami.
Z tej właśnie okazji w Małej Japonii czekać będzie moc atrakcji i dobrej zabawy oraz szereg niesamowitych niespodzianek, które zaplanowaliśmy na 3 i 4 czerwca.
Jedną z nich będzie oficjalne otwarcie NOWEJ ATRAKCJI dla dzieci, młodzieży i dorosłych – PARKU ROZRYWKI  na którym powstanie m.in. wieża widokowa posadowiona na skale karkonoskiej, z której podziwiać będzie można  nie tylko ogród ale też i całą Kotlinę Jeleniogórską. Z wieży będzie można zjechać najdłuższą zjeżdżalnią lub przejść na inne atrakcje parku specjalnymi zawieszonymi tunelami, które zapewnią niezapomniane wrażenia i adrenalinę
Nie zabraknie rówież atrakcji dla najmłodszych dzieci – w części parku pojawi się strefa malucha.
Dodatkowo Dzień Dziecka uświetni występ zaproszonego Zespołu Tanecznego Kihou, który specjalnie do nas przyleci prosto z Japonii.
Zespół Kihou wykonuje tradycyjny taniec ludowy z bębnami Eisa pochodzący z wyspy Okinawa, z elementami  Ryukyu Kobudo (odmiana walki z Okinawy) i Shishimai  (taniec z lwem) z Hamamatsu. W dniach 3-4 czerwca będziemy gościć aż 30 bębniarzy składający się z  dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Zespół zaprezentuje pokaz tańców okinawskich. Żywy i kolorowy taniec wykonany przy akompaniamencie m.in bębnów taiko zapewni solidną dawkę pozytywnej energii!
W Japoński Dzień Dziecka nie zabraknie naszej maskotki samuraja ⛩🎎🇯🇵

Kolorowe chorągwie z karpiami ozdobią Małą Japonię, ponieważ wizerunki karpi wieszane na zewnątrz to japoński zwyczaj świętowania Kodomo-No Hi.  Karpie są w Japonii symbolem siły woli i odwagi w stawianiu czoła przeciwnościom czego życzymy wszystkim DZIECIOM z okazji Ich święta wraz z uśmiechem i dobrą zabawą, na którą serdecznie zapraszamy!

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK