Park rozrywki Karpacz

Mała Japonia to nie tylko Ogród Japoński, ale również fantastyczny Park Rozrywki. Dla naszych najmłodszych Zwiedzających przygotowaliśmy moc wrażeń, jakie dostarcza najwyższy na Dolnym Śląsku Plac Zabaw. Wśród atrakcji, z których mogą korzystać wszystkie dzieci, znalazły się dziesięciometrowe zjeżdżalnie, wielka piaskownica i liny wspinaczkowe.

Gdzie jesteśmy? W Przesiece, nieopodal miasta Karpacz. Park Rozrywki w Ogrodzie Mała Japonia to niesamowite miejsce na wycieczkę z dziećmi. Podczas, gdy Wasze pociechy będą szaleć na świetnie wyposażonym, bezpiecznym placu zabaw, Wy zrelaksujecie się, degustując japońską herbatę i zajadając oryginalne, japońskie słodycze. Wstęp do naszego Parku Rozrywki jest ujęty w cenie biletu do Ogrodu Japońskiego. Oprócz niezapomnianej zabawy, zapewniamy też mnóstwo radości ze zwiedzania.

W Małej Japonii znajduje się nowoczesny Park Rozrywki. Zaledwie 15 km od Karpacza!

Gigantyczna piaskownica z białym piaskiem, poskręcane zjeżdżalnie tunelowe, drabinki sznurowe – oto, co znajdą u nas dzieci i młodzież, uwielbiające szaleć na świeżym powietrzu. Park Rozrywki w Ogrodzie Mała Japonia to strefa cudownej zabawy i odpoczynku po zwiedzaniu orientalnych zakątków. Znajdujemy się blisko miasta Karpacz, zaledwie 15 min. jazdy samochodem z Karpacza Górnego i 20 min. z Karpacza Dolnego. Jeśli Wasze dzieci nie wyobrażają sobie dnia bez zabawy, a wysokie zjeżdżalnie są tym, co kochają, wizyta w Małej Japonii na długo zapisze się w ich pamięci. Możemy się pochwalić Najwyższym Placem Zabaw na Dolnym Śląsku. W sezonie codziennie przyjeżdżają do nas okoliczni mieszkańcy i turyści z regionów: Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra. Świetna lokalizacja i bezpłatny parking sprzyjają odwiedzinom całych rodzin. Wy również zabierzcie swoje dzieci do Parku Rozrywki, który bije na głowę inne atrakcje turystyczne w okolicy! Zapraszamy do nas duże i małe rodziny, spędzające urlop w Karkonoszach. Znajdujemy się blisko miasta Karpacz, a szczegółowe wskazówki dojazdu udostępniamy online. Coś nam mówi, że Park Rozrywki w Małej Japonii zachwyci Was pod każdym względem. Przy dobrej zabawie czas szybko leci, ale bez obaw – bilet do Ogrodu Siruwia jest całodzienny, więc na spokojnie zdążycie skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie przygotowaliśmy.

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK