Szkółka roślin

Ogród Japoński Siruwia jest prężnie działającym ogrodnictwem, zajmującym się rozmnażaniem roślin ozdobnych w sposób naturalny (m.in. poprzez podział z odkładów kłączy). Oferujemy sprzedaż sadzonek roślin, które można podziwiać w naszym ogrodzie. Jest to bardzo bogaty materiał roślinny, który od wielu lat uprawiamy w naturalnych warunkach pokazowego Ogrodu Japońskiego Siruwia. Nasz ogród położony jest na wysokości 600 m n.p.m., dlatego też rośliny rozmnażane i uprawiane u nas są zahartowane w górskim klimacie i radzą sobie nawet w bardzo trudnych i wymagających warunkach.

Przygotowujemy rozsady licznych krzewów, w tym magnolii oraz wielu odmian azalii, rododendronów, z których słynie nasz ogród. Prowadzimy sprzedaż egzotycznych drzew takich jak palmowe klony japońskie oraz sosny w odmianach mugo i sylvestris oraz sosny formowane - niwaki. Specjalizujemy się również w rozsadach niezwykle oryginalnej byliny gunnery olbrzymiej (gunnera manicata), traw ozdobnych, bambusów i funkii.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą ogrodniczą i doświadczeniem, także zakresie projektowania i aranżacji terenów zielonych. Kupujący rozsady roślinne, mogą korzystać również z gotowych inspiracji kompozycji roślinnych widocznych w naszym pokazowym Ogrodzie Japońskim Siruwia, zdobywając w ten sposób pomysły na aranżację swoich ogrodów, ogródków, rabatek lub kwietnych balkonów.

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK