Radość z odkrywania. Kultura japońska i jej popularność na przestrzeni lat

Japonia stale zaskakuje nas, Europejczyków, swoją kulturą i niezwykłym światem opartym na prastarych legendach, które ukształtowały azjatyckie społeczeństwo. Kraj Kwitnącej Wiśni kusi podróżników swą tajemniczością ukrytą w małych miasteczkach czy w powiewie wiatru niosącego zapach dojrzałych owoców i zielonej herbaty. Sentencje ukryte w słynnych ciasteczkach z wróżbą, machające figurki kotków czy niezwykły zapach kadzideł – możesz mieć wszystko we własnym domu, korzystając z oferty naszego sklepu!

Dla fanów Japonii. Jakie prezenty można podarować najbliższym?

Jeżeli interesuje cię kultura Japonii i chcesz obdarzyć swoich bliskich pamiątkami związanymi z Krajem Kwitnącej Wiśni, wcale nie musisz zamawiać przedmiotów prosto z Japonii – posiadamy je w swoim sklepie internetowym, jak i stacjonarnie, w Ogrodzie Japońskim Siruwia. Jeżeli więc masz w domu fana słodyczy, odnajdziesz w naszym asortymencie całą ich masę – począwszy od ciasteczek, aż po napoje czy cukierki japońskich firm. Już same opakowania odbiegają nieco od standardów, z jakimi spotykamy się na co dzień – ich smak również jest niepowtarzalny! Tak samo jak japońska herbata, perfekcyjny element każdego dnia. Znasz może bardzo popularną matchę? Przybyła ona właśnie z Japonii i zdobyła grono fanów na całym świecie – wiele osób uważa, że jej smak jest bardzo specyficzny i naprawdę ciężko jest się jej oprzeć. Dla tych, którzy nie do końca są fanami wcześniej wspomnianej matchy, polecamy inne, bardziej klasyczne japońskie herbaty. Mówiąc o herbacie, nie możemy ukryć faktu, że japońskie picie herbaty to prawdziwa sztuka wymagająca odpowiednich narzędzi, jakimi jest japońska ceramika. Nasze produkty japońskie to swoisty hołd dla zwyczaju parzenia herbaty i jesteśmy dumni, że możemy się nimi dzielić. Doskonałym japońskim prezentem są… figurki. Maneki neko, Daruma czy laleczki Kokeshi Hanagasumi są doskonałą pamiątką, mogącą przynieść szczęście i dobrobyt właścicielowi.

A może wycieczka? Podarunek dla podróżnika

Jeżeli nie interesują cię prezenty materialne, a jednak interesujesz się Japonią, mamy wyjście z sytuacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Ogrodu Japońskiego Siruwia. Jest to miejsce ukrywające w sobie wiele niespodzianek zaczerpniętych prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni – co roku organizujemy w Ogrodzie interesujące wydarzenia, dzięki czemu wszyscy mogą poznać nas i naszą misję, jaką jest szerzenie świadomości i wiedzy o kulturze japońskiej. Zaproś najbliższe osoby i razem weźcie udział w przygodzie, ukrytej w górach! Bramy naszego ogrodu są otwarte dla wszystkich, w których płynie zew odkrywcy. Zobacz samurajskie zbroje, odkryj japońską mitologię pełną magicznych stworzeń oraz udaj się na poszukiwania machających wesoło, uśmiechniętych kotków. Z radością będziemy w tym towarzyszyć.

VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
VOUCHER
BYŁO BLISKO!
INNYM RAZEM
Zakręć kołem i wygraj nagrodę!

Wpisz swój adres e-mail i zakręć kołem. To Twoja szansa na wygranie niesamowitych rabatów!

Nasze zasady:

  • Jedna gra na jednego użytkownika
  • Regulamin akcji promocyjnej KLIK